NABÍDKA SLUŽEB

Modeláž nehtů :

UV gel (expa nails) .

Manikúra:

Základní mokrá manikúra (lázeň)
Suchá manikúra

P-shine (Japonská manikúra):

Přírodní úprava nehtů pomocí včelího vosku. Regeneruje nehty a nehet získává na pevnosti. Lesk vydrží až 3 týdny. Jako doplňková péče může následovat lakování nehtů, masáž rukou nebo zábal s použitím termorukavic.

P-shine znamená v překladu manikúru s vysokým leskem (shine – lesk)

obr19.jpg, 4 kB obr19.jpg, 4 kB obr19.jpg, 4 kB

Zábal s použitím TERMORUKAVIC.

Málokdo si uvědomuje, že jsou to právě ruce, které ať už častým mytím či v rámci domácích prací, přichází velmi často do kontaktu s agresivními mycími prostředky. A to se netýká pouze žen. Ruce a nehtová lůžka velmi trpí a důsledkem je přesušená a poškozená pokožka.

Kontaktu s okolím se nevyhne nikdo a tak pro vedoucí pracovníky, asistentky, obchodní zástupce, pracovnice v bankách a kancelářích jsou jejich ruce osobní vizitkou! Také proto je nelze opomenout, neboť i ony vypovídají nejen o stavu pokožky, věku, ale i zdraví!

Pro jejich ošetření byly vyvinuty (firmou Karel Hadek) speciální balzámy na ruce, které se nanáší na pokožku rukou a vtírají, či vmasírují. Za účelem aktivnějšího vstřebávání účinných látek do pokožky a zabránění jejich odpaření se aplikuje fóliový zábal. Účinnost procedury se znásobuje vložením takto ošetřených rukou do elektricky vyhřívaných rukavic. Tím dochází k lepšímu prokrvení rukou, aktivaci látkové výměny horních končetin a regeneraci stresované pokožky. Procedura se velmi pozitivně projevuje u onemocnění rukou tam, kde je naordinována termoterapie, např. kloubní revmatizmus, zkracování šlach, „mravenčení rukou” apod. Popisovaná technologie ošetření má excelentní a dlouhodobý účinek.

Rozdíl mezi termorukavicemi a parafínem:

Při použití parafínu je efektem vznik okluzní vrstvy, která brání odpařování vody z pokožky rukou, čímž dochází k nabobtnání zrohovatělé vrstvy pokožky a k jejímu přechodnému vyhlazení, proto nelze mluvit o kosmetickém účinku, ale pouze o krátkodobém efektu.

obr19.jpg, 4 kB obr19.jpg, 4 kB obr19.jpg, 4 kBRenata Hyánková, nám. Dr. E. Beneše 59, 769 01 Holešov, Mob.: 777 05 75 12, e-mail: renatahyankova@seznam.cz